Dwight "Dewey" Riley

27. prosince 2008 v 16:34 | Martin "StrYke" Mihula |  Herci
Obsazení: David Arquette (Pavoučí teror, Řezník...)
Rodina: Tatum Riley, Paní Riley
Bydliště: Woodsboro (Kalifornie, USA)
Zaměstnání: Policista
Stav: Ženatý s Gale Weathers
Životopis: Dwight se stal policistou ve městě Woodsboro, kde také žil a stal se zástupcem náčelníka policie. Od narození mu lidé říkají Dewey. Po zmizení Sidneyho otce dostal na starosti hlídání okolí a při té příležitosti se také seznámil s Gale Weathers, do které se na první pohled zamiloval, ačkoliv to byla mrcha.
-
Při prohledávání domu Stuarta Machera byl Dwight bodnut zabijákem dýkou do zad, což mu porušilo nerv a od té doby kulhá. Při druhém běsnění maskovaného zabijáka byl několikrát bodnut do různých částí těla, z čehož o fous vyvázl.
-
Když se v Hollywoodu začal natáčat Stab 3, který byl inspirovaný příhodami ve Woodsboro a jako narozdíl od předchozích dvou dílů nebyl natáčet podle skutečné události, pomáhal Dwight se scénářem. Jeho osobně hrál Tom Prinze (obsazení: Matt Keeslar) a bydlel v přívěsu společně s Jennifer Jolie (obsazení Parker Posey).
-
Dwight po druhém návratu zabijáka požádal Gale, se kterou střídavě chodil v každém díle, aby mu podepsala knihu, kterou vydala (Vraždy ve Woodsboro) a při té příležitosti jí požádal o ruku a ona nadšeně přijala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vit Vit | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 17:06 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama