Cotton Weary

26. února 2011 v 10:54 | Martin "Stryke" Mihula |  Herci
Obsazení: Liev Schreiber (X-men, Twilight...)
Rodina: -
Bydliště: -
Zaměstnání: Showbiz man
Stav: Mrtvý

Životopis: Cotton byl Sidney Prescott (obsazení: Neve Campbell) obviněn z vraždy její matky a po ročním procesu byl odsouzen k smrti. Přiznával, že s Maureen Prescott (obsazení: Lynn McRee) spal, víc však nepřiznával. Po odhalení skutečných vrahů byl očištěn, ačkoliv bylo ještě mnoho lidí vedle něj nejistých.
-
Cotton se dostal z vězení díky podpoře reportérky Gale Weathers (obsazení: Courteney Cox), se kterou se později domluvil na rozhovoru se Sidney. Při natáčení prohlásil, že jí odpouští a rád by na to všechno zapomenul. Když se však rozhovor zrušil kvůli její nespolupráci, začal na ní křičet v kavárně. Jelikož byla v té době již hlídaná ochrankou, byl Cotton zadržen, kvůli nedostatku důkazů byl však znovu propuštěn.
-
Nejspíše jen díky Cottonovi Dewey (obsazení: David Arquette) přežil první návrat zabijáka, neboť mu Cotton pomohl. Nakonec se nachomýtl při samém finále a zachránil život také Gale a Sidney. Při příchodu reportérů se poprvé dostal do televize jako hrdina a tím rozjel svou kariéru.
-
Cotton se stal Showbiz manem a měl přítelkyni Christine. Získal spoustu svých fanoušků a byl tváří mnoha billboardů. Jednou když byl v zácpě mu poprvé a naposledy zavolal maskovaný zabiják, který se podruhé vrátil na scénu. Chtěl po něm bydliště Sidney, které Cotton nejspíše znal a když se to nedozvěděl, oznámil, že jde zabít Christine. Cotton rychle dojel domů, kde byl společně se svou přítelkyní po krátkém souboji zavražděn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama