Maureen Roberts Prescott

26. února 2011 v 9:18 | Martin "Stryke" Mihula |  Herci
Obsazení: Lynn McRee (Mléko, Witchtrap...)
Rodina: Neil Prescott, Sidney Prescott, Roman Bridger
Bydliště: Woodsboro (Kalifornie, USA)
Zaměstnání: -
Stav: Mrtvá
Životopis: Mauren žila téměř celý život ve Woodsboro a za svobodna se jmenovala Roberts. Když jí bylo dvacet let, odjela do Hollywoodu za svou hereckou kariérou a začala točit horory pod falešným jménem Ryna Reynolds. Hrála ve filmech jako Amazon, Vesmírné psycho nebo Nestvůry ze zlatého zlomu pod režií Johna Miltona (obsazení: Lance Henriksen). Krom herectví také pracovala v reklamní agentuře.
-
Mauren byla znásilněna Johnem Miltonem a tím se z ní stala "běhna". Opustila Hollywood a vrátila se do Woodsboro, kde se vdala za Neila Prescotta (obsazení: Lawrence Hecht). Přijala jeho jméno, ale také si nechala své. Za nedlouho měli spolu dceru Sidney.
-
Mauren nebyla dvakrát nejvěrnější žena. Z mužů, se kterými Neila podváděla, se "doložili" pouze Hank Loomis (obsazení: C.W. Morgan) a Cotton Weary (obsazení: Liev Schreiber). Bylo jich ale mnohem víc. S Johnem Miltonem zřejmě měla nemanželské dítě Romana (obsazení: Scott Foley).
-
Roman z nenávisti, že ho Mauren zapřela a začala ho ignorovat, na ní poštval Billyho Loomise (obsazení: Skeet Ulrich), který jí společně se Stuartem (obsazení: Matthew Lillard) zavraždil a svedl to na Cottona Wearyho, který byl po roce odsouzen k smrti. Nakonec byl však očištěn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama