Randy Meeks

25. února 2011 v 19:18 | Martin "Stryke" Mihula |  Herci
Obsazení: Jamie Kennedy (Zahulíme uvidíme, Najít štěstí...)
Rodina: Martha Meeks
Bydliště: Woodsboro (Kalifornie, USA)
Zaměstnání: Zaměstnanec ve video-půjčovně
Stav: Mrtvý
Životopis: Randy navštěvoval střední školu ve Woodsboro, kde se seznámil se Sidney (obsazení: Neve Campbell), do které se tajně zamiloval. Brzy se dostal do party k Sidney, Tatum (obsazení: Rose McGowan), Stuartovi (obsazení: Matthew Lillard) a Billymu (obsazení: Skeet Ulrich).
-
Randy byl hororovým maniakem, kterému to však nevlezlo na mozek. Pracoval ve video-půjčovně, odkud ho již dvakrát vyhodili, ale opět přijali. Když na večírku ve Stuartově domě zůstal nakonec úplně sám, jen tak tak unikl smrti, aniž by o tom věděl. I přes to byl však o chvíli později postřelen do ramene.
-
Když se maskovaný zabiják podruhé vrátil, nechtěl Randy uvěřit, že to má nějakou souvislost s prvním masakrem ve Woodsboro i přes to, že dva studenti byli zavražděni na premiéře filmu Stab (film natočený podle událostí ve Woodsboro). V té době Randy navštěvoval Teoretický filmový klub, kvůli čemuž byl mezi podezřelými.
-
Když maskovaný vrah volal Gale, zvedl to Randy a zatímco Dewey a Gale hledali volajícího, vedl Randy se zabijákem rozhovor. Nakonec byl zavražděn v televizní dodávce, kde vedl s vrahem souboj, ale nakonec byl vržen na okno a ztratil rovnováhu.
-
Jelikož Randy očekával, že v prvním návratu zabijáka zemře, nahrál ještě před tím svůj odkaz, kde prozrazuje Gale, Sidney a Deweyovi pravidla pro třetí a poslední pokračování celého masakru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama