Kevin + S(5)cream?

31. března 2011 v 22:07 | Martin "Stryke" Mihula |  Novinky
V prvním velkém článku o nejspíše budoucím pátém díle Scream jsem se zmiňoval, že Kevin Williamson od scénáře odstoupil a má ho nahradit scénárista třetího dílu Ehren Kruger. Je tomu však opravdu tak?


To vám (bohužel) v tomto článku neřeknu, protože to sám neví. Neví to totiž nikdo. Ani sám Wes Craven - režisér všech dílů -, který v rozhovorech uvádí svou víru v návrat Kevina Williamsona (1-2, 4 díl). Vypadá to nadějně? Řekl bych tak 50 na 50...

Snad všichni víme, že Kevin má podepsanou smlouvu na novou trilogii, se kterou - mimochodem - sám přišel, co mu do toho však vlezlo je seriál The Vampire Diaries. Nebo jeho netrpělivost? To opravdu nevím. Scénárista totiž již s první trilogií plánoval trilogii, ale asi ho to přestalo po prvním díle bavit a tak se rozhodl ve druhém díle všechny na konci zabít. Díky bohu však se konec scénáře dostal na internet ještě před premiérou, a tak se musel závěr poupravit a díky tomu mohla vzniknout trojka, o kterou se postaral nepříliš známý scénárista Ehren Kruger.

A ten by měl údajně připočíst ke svým dílům také pátý (možná i šestý?) díl. Nejde mu ani zas až tak moc o slávu, je to totiž obrovský fanda série Scream - třetí díl však zatím dopadl nejhůře (ale furt je skvělý). Wes Craven s jeho návratem aktuálně není příliš spokojený a tak všichni doufáme, že se vrátí Kevin... Pročisti si hlavo, kámo, a zjistíš, kolik lidí nasereš, když se toho neujmeš!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama