Trika s mottivem Scream

20. května 2012 v 18:39 | Martin "Stryke" Mihula |  Novinky z webu
NEPŘEHLÉDNI!!! Exluzivně pro tento blog byla nabídnuta limitovaná sada ručně malovaných domácích trik s neobyčejnými náměty. Ani trochu se nejedná o ty Ghostface masky, které najdete na každém stánku na pouti. Za rozumnou cenu a můžete rozšířit své sběratelské rozsahy :-). Pro více informací čtěte dál.


Tričko si můžete objednat na email m.mihula@email.cz (a já to pošlu dál) bez větších formalit, nemusíte objednávku psát v určité osnově - musíte však napsat požadovanou velikost, číslo výzdoby, svou adresu a popřípadě speciální přání. Obratem vám bude odpovězeno dokončení objednávky (cena, číslo účtu aj.).

Na bílé nebo černé tričko (na speciální přání i jiné barvy) bude ručně nakreslen jeden z těchto předvolených obrázků (jenom podotýkám, že jinde podobné náměty se Scream opravdu neženete):
Mottiv č. 1; barva trika černá, cena 200 Kč
Mottiv č. 2; barva trika bílá, cena 350 Kč
Mottiv č. 3; barva trika bílá, cena 275 Kč
Mottiv č. 4; barva trika bílá, cena 300 Kč
Mottiv č. 5; barva trika černá, cena 300 Kč
Mottiv č. 6; barva trika bílá, cena 300 Kč

Bohužel přímé náhledy triček nejsou k dispozici, respektive budou doplňovány společně s přicházejícími objednávkami. Na tričko bude vyobrazen hlavní mottiv předcházejících obrázků, někdy doplňen nějakým nápisem. K obrázku s mottivem č. 3 (Randy) budou doplňeny tři základní pravidla slasherů. Na speciální objednávku se vyrábí i trička se samozvolenými náměty, tato služba však je (stejně jako speciální zvolení barvy) o něco dražší než předvolená. Tato cena vám potom bude při objednávce sdělena.

POSTUP OBJEDNÁVKY:

1. Na email m.mihula@email.cz odešlete objednávku s předmětem Objednávka a s textem, který bude obsahovat: Jméno a adresu, zvolený mottiv (např. mottiv č. 2), požadovanou velikost (např. XL) a popřípadě speciální přání (např. zelené triko na kterém bude tento obrázek).

2. Obratem vám bude odeslán potvrzující email, společně s vyúčtováním (poštovné (účet 40 Kč; dobírka 100 Kč) + cena trička), číslem účtu a podrobnosti odeslání.

3. Zaslat peníze na účet a do týdne po přijetí vám bude odesláno objednané tričko.


Opravdu jedinečná příležitost!! Tato akce je pouze limitovaná (konec ještě není zadaný), takže si pospěšte ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koupil by jsi si triko se Scream mottivem?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama