Scream 5: Tajemná clona se zvětšuje

4. října 2012 v 22:04 | Martin "Stryke" Mihula |  Novinky
Ve světě Scream je smrtelné ticho, které nemůžou někteří vydržet. Už je tu dokonce podezření, že fanoušci z Velké Británie chtějí koupit autorská práva a pátý díl natočit sami! A to ještě není všechno..


Začněme ale od začátku. Nedávno Kevin Williamson na Twitteru napsal něco jako "nouzové" volání, které zachytily všechny nejvýznamější fan page o Scream. Mě osobně to přišlo docela zbytečné psát, protože mi přišlo že o nic nejde. Tento screen je převzatý ze Scream-Trilogy.

Mnohem zajímavější je potom zpráva, že se možná jeden z nejvýznamějších "lajků" ze světa Scream RJ Torbert (ve Velké Británii docela hodně působí) plánuje koupit práva na pátý díl Scream. Nebo tak alespoň zní jedna teorie o jeho tajném projektu. Naznačují to jeho tajemné twity, ohledně kterých napsal "I can tell you, I have been working on a special project. Most of the fans think it has something to do with SCREAM 5, but I can not verify that, or speak to that". Jedná se o nevinný sen, nebo z toho něco bude?

Jinak není asi nic nového, plánovaný seriál Scream se zatím (pokud vím) nepohnul a o pátém díle tak nějak už ani pořádně nikdo nemluví. Jediná věc co se trochu hejbe je Scary Movie 5, ale to pravděpodobně se Scream 4 nebude mít vůbec nic společného, možná tak maximálně jednu nebo dvě narážky nebo scény. Proto jsem přestal o dění kolem této parodie informovat, což můžete změnit hlasováním v anketě u tohoto článku, jestli chcete nebo nechcete.

Zase jsme se sešli po dlouhé době, tak zase na co nejkratší dobu naschle :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chtěli by jste být na těchto stránkách informováni o Scary Movie 5?

Ano
Ne

Komentáře

1 immund immund | Web | 17. srpna 2015 v 18:05 | Reagovat

Fifa 14 update squads http://driverx.ddriver.cz/fifa-14-update-squads.html Oprava windows xp :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama