Novinky

Scream 5: Neve Campbell projevila zájem

4. ledna 2013 v 22:38 | Martin "Stryke" Mihula
V rozhovoru s Neve Campbell o novém TV hororu An Amish Murder byla samozřejmě jednou z otázek, co si herečka myslí o Scream 5. "Uvidíme. Ještě není jisté, jestli vůbec nějaká pětka bude. Ale jestli bude a ozvou se mi, určitě to zvážím." Krom toho se možná také v pětce objeví Patrick Dempsey, detektiv a budoucí manžel Sidney ze třetího dílu. Další jiskra naděje pro fanoušky? Osobně si myslím, že si ještě nějaký ten čas na další Scream počkáme ;)

Dosud nezveřejněné postery ke Scream 3

18. listopadu 2012 v 21:07 | Martin "Stryke" Mihula
Nedávno byla zveřejněná dosud nezveřejněná sada posterů ke třetímu dílu Scream 3. Pro prohlídnutí čtěte více.

Veselý den Ghostface

7. listopadu 2012 v 14:27 | Martin "Stryke" Mihula
Miramax zveřejnil některé fotografie a především tohle podařené video:

Scream 5: Tajemná clona se zvětšuje

4. října 2012 v 22:04 | Martin "Stryke" Mihula
Ve světě Scream je smrtelné ticho, které nemůžou někteří vydržet. Už je tu dokonce podezření, že fanoušci z Velké Británie chtějí koupit autorská práva a pátý díl natočit sami! A to ještě není všechno..

Obrázek: Partička pockeru

16. srpna 2012 v 12:22 | Martin "Stryke" Mihula

Minutový animovaný Scream

9. července 2012 v 10:50 | Martin "Stryke" Mihula
V soutěži Jameson Done in 60 Seconds z festivalu MFF KV 2012 ve finále zvítězil Petr Černý se svou do minuty převyprávěnou verzí Scream. Pro zhlédnutí videa rozklikněte článek.

Scream jako TV seriál?

4. června 2012 v 7:36 | Martin "Stryke" Mihula
Michael Ausiello z TV Line se nechal slyšet, že MTV pracuje na týdení TV sérii založené na Scream. Momentálně se údajně teprve hledá scénárista, i přes to se optimisticky hlásá, že se toho dočkáme v nejbližší době. Těšíte se?

Scary Movie 5: Teď už na jistotu

12. května 2012 v 20:45 | Martin "Stryke" Mihula
Vypadá to, že jedinou aktivní souvislostí se Scream zůstává Scary Movie 5, které možná brzy vyškrtneme ze středu našeho zájmu. Proč? Protože jak to tak vypadá, přicházející komedie nebude mít se SCRE4M nic společného a tohle je možná jedna z posledních zpráv, které vám o ní přinášíme. Zároveň je tato novinka také první zprávou o novém Scary Movie, která již oznamuje holá fakta.

Scary Movie 5: Režisér nalezen?

4. května 2012 v 18:58 | Martin "Stryke" Mihula
Přibližně týden stará novinka přinesla naději i pochybnosti v přicházející páté pokračování Scary Movie. David Zucker, režisér třetího a čtvrtého dílu, se kterým se původně počítalo, byl pravděpodobně nahrazen poměrně průměrným režisérem Malcolmem Lee (*1970), který má na svědomí černošské komedie Soul Men, The Best Man nebo Roll Bounce a další.. Tak či tak, podle mého názoru vše dopadne lépe než z dílny Zuckera..

Kevin Williamson: "Scream 5 nepíšu"

8. března 2012 v 11:36 | Martin "Stryke" Mihula
Scénárista všech, až na třetí, dílů Kevin Williamson sám navrhoval, že společně se čtvrtým dílem vznikne i nová trilogie. Paradoxně je to nyní právě on, kdo brzdí vývin pátého dílu, neboť odmítl již definitivně psát scénář, a tudíž se bude muset hledat někdo jiný, pravděpodobně Ehren Kruger. A jak Kevin vyjádřil svůj podíl na plánovaném dílu? Na Twitteru odpověděl na otázku "Can you say anything about SCREAM 5: GENERATIONS?" odpovědí "I don't know. I'm not doing it". Smutná zpráva pro všechny fanoušky série..
 
 

Reklama