Novinky z webu

Hohoho, 4 roky jsou tady!

27. prosince 2012 v 14:00 | Dominic "SidneyP" Velc
Rok se s rokem opět sešel, další Vánoce za námi, konec světa se neuskutečnil a Silvestr za dveřmi... a vriskot.blog.cz slaví dnes, 27. prosince, své čtvrté narozeniny! Usmívající se

100 hlasů v anketě!

5. prosince 2012 v 21:38 | Martin "Stryke" Mihula
Blog překonal další příčku.. ehm.. úspěšnosti! V anketě, Nejlepší seriál všech dob?, pospíral zatím bezkonkurenční stovku hlasů. Docela je to ironie, protože v období nejvyšší aktivity blogu nasbíral za dva měsíce přibližně 20 hlasů ankety, zatím co tento počet nasbíral během stejné doby v době neaktivity.. Jen tak dál lidi! :D Tato slavná událost bude jako první zaznamenána ve zvratných bodech historie blogu od jeho rekonstrukce.

Trika s mottivem Scream

20. května 2012 v 18:39 | Martin "Stryke" Mihula
NEPŘEHLÉDNI!!! Exluzivně pro tento blog byla nabídnuta limitovaná sada ručně malovaných domácích trik s neobyčejnými náměty. Ani trochu se nejedná o ty Ghostface masky, které najdete na každém stánku na pouti. Za rozumnou cenu a můžete rozšířit své sběratelské rozsahy :-). Pro více informací čtěte dál.

Nový vzhled Fan Page

8. března 2012 v 11:43 | Martin "Stryke" Mihula
Facebook přišel s "nádherným" novým vzhledem stránek, takže se můžete těšit na menší přehlednost, větší zátěž internetu a především na debilní vzhled. Bohužel se nedá naše fan stránka přepnout zpět do starého vzhledu, takže si na to budeme muset zvyknout, dokud nevymyslí nějaký jiný vzhled nebo dokud to alespoň neupraví.

Nula

8. března 2012 v 11:30 | Martin "Stryke" Mihula
Poprvé v historii od rekonstrukce blogu navštívilo za celý den blog 0 lidí. I když se samozřejmě není čemu divit, v posledních dnech se opravdu nic moc ve světě Scream neděje..

3. výročí založení blogu

27. prosince 2011 v 0:00 | Martin "Stryke" Mihula
Jsou tři dny po Vánocích a i když tomu nebudete možná věřit, je to zároveň i třetí výročí od založení blogu, které se odehrálo 27. 12. 2008. O tom se víceméně můžete přesvědčit v článku "O webu a autorech", kde jsou napsány ty nejdůležitější a největší události v dějinách vřískot.blog.cz. V tomto článku si můžete přečíst něco málo o jeho historii a i nějaké ty zajímavosti.

Vánoční výzdoba

21. listopadu 2011 v 17:40 | Martin "Stryke" Mihula
Je to trochu v předstihu, ale Vodafone už má dokonce velikonoce, takže to zas až tak hrozný není.. Tímto vám chci za sebe i za celý blog popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok (:D) a taky vám říct, že na cca měsíc tu bude tento design.

Blog zůstává při starém

24. srpna 2011 v 14:20 | Martin "Stryke" Mihula
Pokud vás zajímá, jak dopadlo hlasování o to, jestli mám psát na blog také novinky ohledně herců ze Scream (teď když o tom tak přemýšlím, byl to fakt blbej nápad), tak samozřejmě neuspěl a to s hlasováním 4:2. Pokud ale přece jenom někteří z vás potom vysloveně touží, tak v okamžiku, kdy anketa (přiložená v článku) dosáhne 10 hlasů pro ano, založím nový blog, abych vyhověl. Mimochodem aktuálně již tradičně běží jiná anketa, tentokrát s otázkou, jestli si pořídíte nosič se čtyřkou.

Otázka: Nový proud novinek

8. srpna 2011 v 14:11 | Martin "Stryke" Mihula
Chci se vás lidi zeptat, jestli by jste na blogu uvítali, kdyby tu přibývaly také novinky ze života jednotlivých hlavnějších herců série Scream společně s režiséry a scénáristy (což jsou vlastně jenom tři lidé :)). Otázka tedy zní, jestli by jste to nepovažovali za spam nebo naopak rádi četli. Své odpovědi můžete vyjádřit v nové anketě (povinné) nebo ještě k tomu napsat něco do komentářů k tomuto článku. Díky moc všem ;)

Zase už nový design...

5. srpna 2011 v 14:15 | Martin "Stryke" Mihula
Tak trochu mě napadl nový design, který by se vám mohl možná líbit... Kdyby jste byli tak hodní, ocenil bych jakoukoliv kritiku i chválu :). Jelikož jsou všechny obrázky trochu větší, nabíhá stránka o něco pomaleji, ale za to by se měla dobře zobrazovat jak na Opeře, tak na Mozille (u ostatních prohlížečů nevím jistě).
 
 

Reklama